Schwalbe

Schwalbe MARATHON PLUS 26*1.50 Dış Latik

Schwalbe
Fiyat
:
180,00 TL
Havale ile
:
165,60 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Boyutu:ETRTO 40-559 (26 x 1.50 inç)
  Tür:Telli
  Bileşik:Dayanıklılık
  Yürütme:SmartGuard
  Renk:Siyah-Refleks
  Cilt:Ikiz
  Ağırlık:870 g (31 ons)
  Basınç:4,00-6,50 Bar (55-95 psi)
  Maksimum yük:100 kg (LASTİK BAŞINA )
  EPI:67
  Profil:HS440
  Ürün numarası:11100761
  EAN:4026495720342
  Tüp:12A, 13, 14, 14A

  SMARTGUARD
  En verimli koruma kemerli bisiklet lastikleri vardır. Başka bir deyişle: flatless. Son derece esnek özel kauçuk Katı, 5 mm kalınlığında tabaka kalıcı koruma sağlar. Da katıştırılmış nesneler halinde. 

  Anti-aging' yan duvar. Şimdi çok daha uzun çok düşük hava basıncı ile kullanmak,maruz kaldığında çirkin çatlaklar oluşmasını engeller.

   

  Marathon Plus 'düz az' denebilecek dünyada tek lastik olduğunu. Bu eşsiz ve patentli delinmeye karşı koruma kuşağı nedeniyle: beş milimetre kalınlığında ve yüksek elastik özel kauçuktan yapılmış. Hatta thumbtacks bunu delinme edemez.

  Yeni Maraton Plus, sadece düz az değil, aynı zamanda her zamankinden daha hafif rulolar. Ve, çünkü anti-yaşlanma yan duvarın, bu inanılmaz uzun sürer. Şimdi de hızlı e-bisiklet için onayladı.

  Orijinal Marathon Plus artık olumsuz hava koşulları veya yetersiz hava basıncı durumunda aşırı stresten kaynaklanan erken yaşlanmaya karşı korunur.  özel bir anti-aging teknolojisi geliştirdik. Bu çirkin çatlak oluşumuna Marathon Plus yan duvarlarının son derece dayanıklı hale getirir.

  Aynı zamanda, Maraton, yeni bir lastik bileşimi ile adını kadar yaşıyor: kilometre binlerce Dayanıklılık Bileşik rulo mükemmel performans özellikleri ve düşük aşınma ile.

  Marathon Plus, lastiğin üzerinde delinmeye karşı koruma son derece esnektir. Bu kapsamlı koruma ve dinamik haddeleme hem de önemlidir. yüksek esneklik, sadece doğal kauçuk, yüksek oranda özel kauçuk kullanılarak elde edilebilir.

  Doğal kauçuk değerli bir hammaddedir. Sadece çok karmaşık süreçler aracılığıyla geri dönüştürülebilir. Ama biz bir meydan okuma gibi. Yeni Marathon Plus delinmeye karşı koruma kısmen geri dönüştürülmüş doğal kauçuk yapılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.